Zprávy

MR HARD ENDURO REPLICA ALFREDO GÓMEZ

RIEJU PŘEDSTAVUJE NOVOU LIMITOVANOU MR EDICI HARD ENDURA A VZDÁVÁ POCTU ŠPANĚLSKÉMU JEZDCI ALFREDO GÓMEZOVI

MIREIA BADIA VEDE SVĚTOVÉ MISTROVSTVÍ ŽEN ENDURO S TÝMEM RIEJU FACTORY

Mireia Badia se ujímá vedení v mistrovství světa žen poté, co skončila druhá v sobotu a první v neděli. Rosie Rowett vyhrála SuperTest a v první etapě se vyšplhala na třetí pozici na pódiu.

Mireia Badia a Rosie Rowett z Rieju Factory zazářili GP Portugalska

Mireia Badia vyhrála nedělní závod a Rosie Rowett skončila v sobotu druhá. GP Portugalska bylo prvním kolem mistrovství světa EnduroGP 2024, kde se opět představil Rieju Factory Team v různých kategoriích.

NOVÝ MODEL MRT 50

RIEJU PŘEDSTAVUJE NOVÝ MODEL MRT 50 VE VERZI SM A OFF-ROAD.

WILL HOARE 4. A DOMINIK OLSZOWY 5. NA MISTROVSTVÍ SVĚTA SUPERENDURO 2024

V GP Británie, posledním kole mistrovství světa v SuperEnduro 2024, skončil Will Hoare pátý a Dominik Olszowy šestý. Rieju zaujímá 4. místo ve světovém žebříčku značek

FANTASTICKÉ PÓDIUM PRO WILL HOARE NA BULHARSKÉM SUPERENDURO GP

Třetí konečné umístění pro Willa Hoareho a šesté pro Dominika Olszowyho, který zazářil v Superpole. Mistrovství světa SuperEnduro, které je v závěrečné fázi sezóny, se minulou sobotu konalo v předposledním kole roku 2024 v Sofii (Bulharsko).

TŘETÍ POZICE ALFDREDA GÓMEZE NA 24MX ALESTREM

9. ročník 24MX ALESTREM, jedné z nejznámějších mezinárodních akcí Hard Enduro, se konal ve Francii. I když se to do mistrovství světa nepočítá, zúčastnilo se velké množství nejlepších jezdců v disciplíně. Rieju Factory Team v tomto závodě reprezentoval Alfredo Gómez.

HOAREHO DEBUT ZA TÝM RIEJU FACTORY NA GP RUMUNSKA SUPERENDURO A ČTVRTÉ MÍSTO PRO DOMINIKA OLSZOWYHO NA TĚŽKÉ GP RUMUNSKA, S RIEJU STÁLE TŘETÍM NA MISTROVSTVÍ SVĚTA.

Čtvrté kolo Mistrovství světa SuperEnduro 2024 se poprvé konalo v BT Areně v rumunské Cluj-Napoca. Trať byla úzká a příliš hrbolatá, se spoustou klád, což způsobilo pomalejší závody než obvykle a účastníci se snadno chytli.

ALL1/RIEJU DOKONČUJE DAKAR 2024 A PLNÍ PŘÁNÍ ČÍSLO 5 V SEZNAMU ÁLEX LIBRE

Překonají dva týdny velké tvrdosti, fyzického i psychického utrpení, promíchané s velmi vzrušujícími okamžiky a požitky, které se znásobí v okamžiku projetí cílem, velmi spokojeni s plněním svého vzácného a neuvěřitelného snu.

WILL HOARE, ZNAMENÍ PRO SEZÓNU 2024

Anglický jezdec se připojuje ke španělské značce, aby soutěžil v Hard Enduro World Championship a závodech Super Enduro. Content:

JEZDCI ALL1/RIEJU JSOU ODOLNÍ A POKRAČUJÍ SE 3 ETAPAMI PŘED KONCEM DAKARU

Odpočinková etapa je nyní za námi a jezdci ALL1 podporovaní RIEJU mají za sebou další tři etapy a zbývají už jen... tři, aby dokončili dosud nejnáročnější Dakar v Saúdské Arábii. Soutěž se ukazuje jako velmi dlouhá, velmi tvrdá, náročná jak fyzicky, psychicky, tak i...

5 ČLENŮ ALL1/RIEJU SI VZALO DEN ODPOČINKU

"Dakar je divoký! Je to celé mnohem více než to, co vidíte v televizi."

TÝM ALL1 PROŠEL PRVNÍ ČÁSTÍ RALLYE DAKAR 2024

"První tři dny byly hodně těžké, totální síto! A to jsme teprve ve třetině závodu."

DOMINIK OLSZOWY PROVIZNÍ 5.MÍSTO V MISTROVSTVÍ SVĚTA FIM SUPERENDURO

Mistrovství světa FIM SuperEnduro na Štědrý den konalo v Německu své třetí kolo a poskytlo velkolepou trať s rychlými i pomalejšími technickými úseky, působivým sjezdem z klád, a to vše uvnitř stadionu WT Energiesystem Arena v Riese, který byl mimochodem plný diváků.

PRVNÍ KONTAKT S POZITIVNÍM VÝSLEDKEM PRO JEZDCE ALL1/RIEJU V PROLOGU RALLYE DAKAR

RIEJU se opět účastní nejvýznamnější mezinárodní off-roadové soutěže, kde na jezdce čeká téměř 8 000 kilometrů vyprahlého terénu a těžkých podmínek. Letošní ročník se RIEJU účastní jiným způsobem a podporuje amatérský tým ALL1 složený z šest mladých jezdců, Javier...